Vyberte stránku
Dnešní doba je plná věcí, které ještě před pár desítkami let nebyli každému dostupné. Mobil, mikrovlnná trouba, automatická pračka nebo třeba automobil. Zařízení a stroje, které denně užíváme. Zcela automaticky. Den už bez nich nemůže existovat. Vyřizujeme telefonáty a jezdíme na schůzky. Díky autu jsme schopni být všude včas a jsme mobilní po větší ploše.

Jsou ovšem situace, kdy svým plechovým miláčkem jet nemůžeme. Není to možné. Ať už vlastním či cizím přičiněním. Vůz však musíme odstranit z cesty. A na to si zavoláme odtahovou službu. Nejkvalitnější jsou ty s non-stop provozem.  Je příjemné dovolat se i hodinu po půlnoci, když stojíte kdesi mezi Plzní a Kolínem.  Nic víc stres neumocní, než vyzvánějící telefon a automat.

Kdy volat odtah

Situací kdy je potřeba volat odtah auta, je celá řada. Pokud jste se v žádné takové ještě nevyskytli, gratulujeme. Avšak i vás zítra může potkat na silnici nečekaná srážka s vysokou zvěří nebo budete mít zablokován vjezd do své garáže, protože vám před ním stojí cizí auto.

Nehoda

Nikdo nebourá schválně. To se prostě stane. Ať už jste viníkem vy nebo někdo jiný, na tom nezáleží. Pokud auto není pojízdné, budete muset zvednout telefon a obstarat si odvoz. Pro vás i vaše nabourané auto.

To se totiž v tu chvílí stává překážkou na vozovce a tu je nutné odstranit co nejrychleji. Jestli ho odtáhnou do servisu nebo rovnou na vrakoviště, je už otázka konkrétní situace a domluvy.

Porucha

Další příklad toho, že automobil není hračka. Je nutné o něj pečovat s láskou a pravidelně jej kontrolovat. I přes veškerou péči se občas najde závada a automobil nelze ovládat či vypravit s poruchou na silnici. Zavolejte si non-stop odtahovou službu a nechte si vůz odvést rovnou do servisu.

Zablokované místo

Co uděláte, když přijedete domů a zjistíte, že máte zatarasený vjezd. Přijedete na uprostřed noci na parkoviště a vaše placené místo není prázdné, i když by mělo. Nepříjemné okolnosti avšak s rychlým řešením. Zavolejte službu, která vás cizího návštěvníka zbaví. Za chvíli bude po problému.

Likvidace

Stojí vám na zahradě auto, které pamatuje ještě dobu před válkou? Práší se na něj, rezaví a pomalu uhnívá? Takového auta je lepší se na dobro zbavit. Neváhejte a konejte.

Vše výše zmíněné platí jak pro osobní automobily, tak pro motocykly i nákladní vozy.

Odtahová služba není nijak nákladná služba. Pomůže a rychle vyřeší vaše potíže. Nesnažte se vše za každou cenu udělat sami. Požádejte o odbornou pomoc profesionálů.